V týdnu od 27.4. do 1.5. spouštíme provizorní provoz

Dub 25, 2020

Vážení klietni,

prosíme o důkladné přečtení níže uvedených informací k chystanému pondělnímu spuštění Active studia.

V příloze naleznete ROZPIS LEKCÍ, na které se již teď můžete začít hlásit přes náš rezervační systém https://rezervace.aerobicstudioostrava.cz/

Podle zájmu bychom případně na další týden rozpis upravili, proto prosíme, hlaste opravdu jen na tento týden, dokud nezveřejníme další info.

Lekce budou probíhat V MALÉM SÁLE na vyznačených místech, max v 7 osobách + lektor. Velký sál plánujeme spustit od 11.5. (nejen kvůli nařízení vlády, ale také z důvodu výměny oken, která ve velkém sále probíhá). Některé lekce se budou konat VENKU (v parku za studiem) s počtem až 9 osob + lektor (v rozpisu zeleně, v rezervačním systém uvedeny jako “velký sál”) – za nepříznivého počasí budou zrušeny a vám přijde včas sms o zrušení. I na tyto “venkovní” lekce se přijďte standardně zaregistrovat na recepci.

Všechny lekce jsou S POVINNOU REZERVACÍ MÍSTA (i případným stornem) do 12:00h téhož dne, ve kterém se konají. U ranních lekcí do 20:00h předchozího dne.

Prosíme o DODRŽOVÁNÍ HYGIENICKÝCH PRAVIDEL, které jsou zveřejněny také zde na webu a budou vyvěšeny u vstupu do studia. Snad od těchto opatření budeme moci brzy ustupovat.

Během následujícího týdne pro vás také budeme nadále natáčet ON-LINE videa. K tomu přidáme speciální příspěvek s novým rozpisem a bližšími informacemi.

VSTUPNÉ jsme bohužel nuceni po dobu trvání tohoto našeho “nouzového stavu” navýšit o jednorázový doplatek 20,- Kč, jelikož náklady na nákup dezinfekcí, ochranných pomůcek, jednorázových utěrek atd, jsou opravdu obrovské. Jakmile od těchto nucených vícenákladů budeme moci upustit, vrátíme se k původnímu ceníku.

PERMANENTKY zůstávají i nadále pozastaveny, dokud nebude provoz studia plně spuštěn. Pokud byste ale už nyní chtěli lekci uhradit permanentkou (nebo Multisport kartou), samozřejmě můžete, ovšem bude potřeba doplatit výše zmíněných 20,- Kč.

Předem vám děkujeme za opětovnou přízeň, opravdu moc se na vás těšíme a věříme, že brzy bude zase už jen dobře <3

Tým Active studia 

KONTAKT

Iva Mojžíšková (IČ: 87619792)

Kamil S. Zasada (IČ: 06057292)

Provozovna:

28.října 2663/150
702 00 Ostrava

+420 724 170 174 (pouze v provozní době studia)
info@asostrava.cz

PROVOZNÍ DOBA

PONDĚLÍ - ČTVRTEK:  15:30 - 20:00
PÁTEK:  15:30 - 18:00

SOBOTA:  ZAVŘENO
NEDĚLE:  16:30 - 19:00 (nebo dle objednávek)

MENU

ÚVOD

O STUDIU

LEKTOŘI

CENÍK

ROZPIS LEKCÍ

GALERIE

KONTAKT