REZERVACE

ONLINE

Novou registraci do systému lze provést osobně na recepci, kde uvedete Vaše celé jméno, telefonní číslo a e- mailovou adresu, se kterou bude rezervační systém spolupracovat. Registrace je také možná zasláním výše uvedených údajů na e-mail info@asostrava.cz

Poté se již můžete rezervovat na lekce v Active studiu přes internet kliknutím na následující odkaz: rezervace.asostrava.cz

V souladu s GDPR vás systém po prvním přihlášení vyzve automaticky k podpisu Informovaného souhlasu se zpracováním osobních údajů.

Rezervaci lze odhlásit nejpozději do 12 hod téhož dne, kdy se lekce koná (u ranních lekcí do 19 hod předchozího dne). Pozdě odhlášená rezervace bude považována za neodhlášenou. Za neodhlášenou rezervaci budeme požadovat plnou úhradu vstupného.

TELEFONICKY A E-MAILEM

Na jednotlivé hodiny se můžete objednávat až 7 dní dopředu, a to s permanentkou i jednorázově. Objednat se lze osobně na recepci nebo telefonicky na tel. čísle 724 170 174. Tel. recepce je k dispozici pouze v provozní době studia. Dále je možné se rezervovat zasláním požadavku na e-mail: rezervace@asostrava.cz

Rezervaci si musíte vyzvednout nejpozději 10 minut před začátkem cvičební hodiny, jinak vaše místo propadá ve prospěch jiného zájemce.

+420 724 170 174

rezervace@asostrava.cz

LEKCE S POVINNOU REZERVACÍ

Lekce s povinnou rezervací je otevřena pro minimálně 4 cvičící. V rozvrhu zvýrazněno šedým nebo růžovým podbarvením). V případě zrušení lekce budete informováni nejpozději 2h před jejím začátkem.

Rezervaci můžete odhlásit nejpozději do 12 hod téhož dne, kdy se lekce koná (u ranních lekcí do 19 hod předchozího dne). Pozdě odhlášená rezervace bude považována za neodhlášenou. Za neodhlášenou rezervaci budeme požadovat plnou úhradu vstupného.

Tyto lekce není možné navštěvovat bez předchozí rezervace.

BEZ OBJEDNÁVKY

Pokud nebude plno, můžete samozřejmě navštěvovat hodiny i bez objednávky. Přednost ale mají rezervovaní klienti… Bez objednávky není možné navštěvovat lekce s povinnou rezervací místa (v rozvrhu zvýrazněno šedým nebo růžovým podbarvením).

PŘIJÍMAME POUZE HOTOVOST A UVEDENÉ BENEFITY: 

KONTAKT

Iva Zasada (IČ: 87619792)

Kamil S. Zasada (IČ: 06057292)

Provozovna:

28.října 2663/150
702 00 Ostrava

+420 724 170 174 (pouze v provozní době studia)
info@asostrava.cz

PROVOZNÍ DOBA

PONDĚLÍ - ČTVRTEK:  15:30 - 20:00
PÁTEK:  15:30 - 18:00

SOBOTA:  ZAVŘENO
NEDĚLE:  16:30 - 19:00 

(nebo dle objednávek)

MENU

ÚVOD

O STUDIU

LEKTOŘI

CENÍK

ROZPIS LEKCÍ

GALERIE

KONTAKT