ONLINE LEKCE

On-line lekce probíhají dle speciálního rozpisu cvičení. Snažíme se využít zejména cviky s vlastní vahou těla, popřípadě pomůcky, které máte k dispozici doma. Pokud jsou potřeba nějaké další, zavčasu o tom informujeme na našem FB profilu.

Lekce jsou zpoplatněny částkou 100,- Kč (4 Eur). Po přihlášení na lekci obdržíte odkaz na spuštění videa (chvíli před začátkem) na e-mail, který uvedete v přihlášce. Úhrada lekce probíhá dočasně formou bezhotovostního převodu (příkazu k úhradě, nikoliv přes platební bránu) – pro zaslání odkazu tedy postačí zadání úhrady z vaší strany, nikoliv připsání na náš účet (úhrady ovšem budeme zpětně kontrolovat a případě neobdržení platby do 48hodin budeme bohužel nuceni zrušit přístup do e-shopu s lekcemi). Již brzy ale bude spuštěna klasická platební brána pro přímou úhradu kartou. 

Pár tipů, které vám mohou usnadnit orientaci v našem novém virtuálním prostředí

 • lekce jsou přístupné do 48 hodin po odvysílání. Je však nutné zarezervovat si místo před tím, než je lekce odvysílána. Video později naleznete v sekci “výcvikové nahrávky”
 • prohlížeč: nejlépe funguje Chrome Browser, naopak s Mozilla Firefox dobrou zkušenost nemáme

 • na live lekci se prosím připojte nejlépe 5-10 min. před jejím začátkem. Můžeme vám tak poradit s případnými komplikacemi pomocí chatu

 • pokud jste neobdrželi e-mailem informace k úhradě, nevadí (bohužel se to občas stává zřejmě programovou chybou), stačí zaslat 100,- Kč na náš firemní účet – najdete ho na hlavní stránce https://online.asostrava.cz/ vlevo dole. Do zprávy prosíme uvést datum a název lekce. 

 • pokud hradíte ze zahraničí, zde uvádíme potřebné údaje: 
  IBAN: CZ9420100000002000275070
  SWIFT code: FIOBCZPPXXX
  price: 4 EUR


Děkujeme všem, kteří s námi cvičíte i na dálku <3

KONTAKT

Iva Mojžíšková 
Kamil S. Zasada
IČ: 06057292.

28.října 150/2663
Moravská Ostrava

+420 724 170 174
info@asostrava.cz

PROVOZNÍ DOBA

PONDĚLÍ - PÁTEK:  7:00 - 21:00
SOBOTA:  ZAVŘENO
NEDĚLE:  ZAVŘENO

MENU

ÚVOD

O STUDIU

LEKTOŘI

CENÍK

ROZPIS LEKCÍ

GALERIE

KONTAKT