Bc. Iva Mojžíšková

Iva je všestrannou trenérkou, mezinárodní prezentérkou a lektorkou skupinových lekcí – její specializací jsou choreografie plné elegance a energie. Vzdělává se a prezentuje však i lekce posilovací a Body & mind, což z ní dělá naprosto univerzální lektorku.

První zkušenosti se sportem získávala již v mládí ve sportovní gymnastice, poté začala závodit ve sportovním aerobiku, u kterého zůstala dodnes jako trenérka a provozovatelka dětského sportovního klubu SK Aerobik studio Ivy Mojžíškové.

Mimo jiné, mnoho let působila jako Nike Elite instructor, reprezentovala ČR na evropském finále New face of fitness, získala bronzovou medaili na Mistrovství Světa – Martinique ve Fitness Individual Trophy a stříbro na Mistrovství Světa v Rusku.
Aktuálně je školitelkou nových lektorů pro FACE Czech Academy v Praze a potkat ji můžete na téměř všech známých kongresech, jako je například i brněnská Aerobicmania.

Synonymum pro Ivu Mojžíškovou je PortDeBras!! Je jeho přední představitelkou a školitelkou nejen v České republice, ale i v jiných částech Evropy a světa. Jedná se o lekci, která kombinuje dynamický a funkční stretching s pohyby paží.

V harmonických, plynulých sekvencích pohybu propojuje posilovací a balanční cvičení s prvky stretchingu a tance.
Tato metoda přispívá k rozvoji pohybové koordinace a kontroly držení těla, zlepšení kloubní pohyblivosti, pevnosti a pružnosti svalů a v neposlední řadě přispívá k nalezení fyzické a psychické rovnováhy.

KONTAKT

Iva Mojžíšková 
Kamil S. Zasada
IČ: 06057292.

28.října 150/2663
Moravská Ostrava

+420 724 170 174
info@asostrava.cz

PROVOZNÍ DOBA

PONDĚLÍ - PÁTEK:  7:00 - 21:00
SOBOTA:  ZAVŘENO
NEDĚLE:  ZAVŘENO

MENU

ÚVOD

O STUDIU

LEKTOŘI

CENÍK

ROZPIS LEKCÍ

GALERIE

KONTAKT